AUTORIZOVANÝ SERVIS

AUTORIZOVANÝ SERVIS VOZŮ ŠKODA

Jako autorizovaný servis ŠKODA se o váš vůz postaráme přesně dle postupů předepsaných výrobcem – ŠKODA AUTO. Obrátit se na nás můžete pro provedení garančních prohlídek, svolávacích akcí, oprav po nehodě nebo montáž příslušenství a to při zachování zákonné i smluvní záruky.

PICK-UP SERVIS

Zejména pro naše firemní zákazníky jsme připravili službu pick-up servis, v rámci které vyzvedneme vozidlo v sídle či provozovně zákazníka a po provedení servisní prohlídky jej opět odvezeme zpět. Samozřejmostí je možnost přistavení náhradního vozu.

PNEUSERVIS

Nabízíme veškeré služby pneuservisu, včetně prodeje originálních plechových disků a disků z lehkých slitin, oprav pneu a sezónního uskladnění kol.

ZAJIŠTĚNÍ STK

Provedeme prohlídku vozu před STK, odstraníme případné nedostatky a zprostředkujeme STK. V případě, že si chcete kontrolu zařídit sami, navštivte přímo stránky STK Radotín.

NÁHRADNÍ MOBILITA

Pro případy déletrvající opravy či pojistné události nabízíme zapůjčení náhradního vozidla z celé modelové palety ŠKODA. Ceník zapůjčení náhradního vozu naleznete zde.

POJISTNÉ UDÁLOSTI

Připravíme váš vůz na letní výlety, protože pečovat o sebe i svůj vůz je normální. Po zimním období vám zkontrolujeme podvozek, brzdový systém a zaměříme se na diagnostiku vozu. Navíc teď u nás pořídíte letní pneumatiky se slevou až 25 % včetně ŠKODA Pneugarance na 3 roky za výhodné ceny. Snadno vyřešíte také přezutí svého vozu nebo uskladnění zimních kol v našich Pneuhotelech ŠKODA.