FEMAT Dětem
Objednejte si testovací jízdu

Pro objednání testovací jízdy můžete volat zdarma naši infolinku 800 400 104.

Prodej příslušenství a náhradních dílů ŠKODA

Nabízíme pultový prodej kompletního sortimentu originálních náhradních dílů ŠKODA a originálního příslušenství ŠKODA. Díky skladovým možnostem jsme schopni většinu požadavků vyřídit okamžitě, nejpozději následující pracovní den. Na individuální objednávku zajišťujeme také náhradní díly na vozy koncernových značek (VW, AUDI, SEAT).

Dále je u nás možné zakoupit např. oleje Castrol, provozní kapaliny (brzdovou, chladící, do ostřikovačů), různé druhy autokosmetiky, pneumatiky všech značek, hliníková kola, ocelové disky kol atd.

Samozřejmostí je možnost zapůjčení příslušenství jako např. střešní nosiče na kola a na lyže, střešní box. Podmínkou je složení finanční zálohy a včasné rezervování termínu.

Velkoodběratelům a majitelům vozových parků poskytujeme slevy dle systému NORA. Podmínky zařazení do tohoto programu Vám rádi upřesní pracovníci skladu náhradních dílů

Objednání dílů a příslušenství

Objednejte si díl prostřednictvím našeho Objednávkového formuláře a získejte slevu 5 - 20% z doporučených prodejních cen, resp. z cen příslušenství na e-shopu ŠKODA. Zboží si vyzvednete v našem autoservisu. 

Po odeslání vyplněného formuláře Vás bude kontaktovat prodejce náhradních dílů s informací o dostupnosti a dodací době. V případě specifické objednávky od Vás může požadovat finanční zálohu. Jakmile budeme mít Vaši objednávku připravenou k vyzvednutí, budeme Vás telefonicky informovat.