ŠKODA CITIGO

Nejmenší zástupce značky ŠKODA, který je hbitý ve městě, ale dálnice se nebojí, vůz který překvapí svou velikostí v interiéru, ale také nabídne skvělou výbavu a bezpečnost.

Po modernizaci nabízí ŠKODA CITIGO několik novinek. Nově se setkáme s LED denním svícením v hlavním světlometu, automatickou klimatizací, dešťovým a světelným senzorem a novými rádii.

Přes svou velikost nabízí ŠKODA CITIGO mnoho SIMLY CLEVER řešení, velký zavazadlový prostor či rozšířený infoteinment s možnosti propojení přes Bluetooth.

Bezpečnost je nejdůležitějším prvkem všech vozů, proto již i základní výbava obsahuje airbag řidiče, spolujezdce a boční airbagy s ochranou hlavy vpředu. Vůz je možné dovybavit bezpečnostním prvkem City Safe Drive s funkcí nouzového brzdění.

Chcete-li vystoupit z řady, s tímto vozem můžete překvapit ve verzi Monte Carlo, nebo dvoubarevnou karoserií ColourConcept. Pokud ani tyto varianty nebudou dostačující, v originálním příslušenství si rozhodně vyberete z dekorativních folií nebo mnoha variant designů kol.

CITIGO G-TEC

Nejekologičtější CITIGO G-TEC chrání životní prostředí, vůz pohání motor na alternativní palivo v podobě stlačeného zemního plynu CNG.

3 563 mm

1 645 mm

1,0 l

44 – 55 kW

251/951 l