ŠKODA KODIAQ

Nová ŠKODA KODIAQ otvírá dveře do segmentu velkých SUV. Výrazný design dodává vozu robustnost, dynamiku i eleganci. Nejnovější model z Mladé Boleslavy nadchne svou prostorností, kdy je možné do vozu posadit až sedm cestujících.

U modelu ŠKODA KODIAQ nalezneme velký důraz na bezpečnost, kdy vůz v základní výbavě obsahuje sedm airbagů, Front Assist, Pedestrian Monitor – ochrana chodců, omezovač rychlosti, asistent rozjezdu do kopce, multikolizní brzdu a mnoho dalšího.

Variabilita konfigurací je téměř neomezená, vůz může být vybaven například Full LED předními světlomety, adaptivním podvozkem DCC, režimem Off-road, Area view, kamerový systém zobrazující okolí vozu, paketem pro spaní, koženými sedačkami, ale také umožňuje výběr z několika designů kol, nebo barev.

Konektivita je velice zmiňované slovo ve spojení s vozem KODIAQ. K dispozici máme nově další možnosti propojení s vozidlem. KODIAQ tak umí sám zavolat pomoc, v případě nehody, plánovat návštěvu servisu, prohlížet na displeji infoteinmentu Google StreerView, nebo na dálku nechat zamknout dveře, zapnout nezávislé topení, a také upozornit na situaci, když opustí zvolenou oblast.

4 697 mm

1 882 mm

1,4 - 2,0 l

110 – 140 kW

720/2065 l

7 místný: 270/2005 l