ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS


ŠKODA Předplacený servis je doplňková služba k novému nebo lehce ojetému vozu ŠKODA, která kryje náklady na pravidelné servisní prohlídky po dobu 5 let stáří vozu nebo do zvoleného nájezdu. Předplacený servis lze pořídit i k ojetému vozu do 1. servisní prohlídky. Zvolit lze 2 varianty - STANDARD a PLUS.

STANDARD

Zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu QI4 (pouze vozy s pohonem na CNG) nebo QI6. Zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.

PLUS

Zahrnuje servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Jednoduše řečeno se jedná o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení jako jsou brzdové destičky a kotouče, stěrače, rozvodový řemen a mnoho dalšího. Bezstarostný provoz vozidla znamená i krytí nahodilých poruch, prodloužení záruky mobility, každoroční dezinfekci a případné doplnění klimatizace a kontrolu vozu před STK.

JAK ZÍSKÁM ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS?

  • přidání ŠKODA předplaceného servisu do konfigurace při objednání nového vozu
  • dokoupení k ojetému vozu před absolvováním 1. servisní prohlídky
  • předplacený servis STANDARD lze získat také jako bonus při financování vozu  - zeptejte se na tuto možnost prodejce

UŠETŘÍM PŘI POŘÍZENÍ ŠKODA PŘEDPLACENÉHO SERVISU?

  • varianta STADARD je o cca 13% výhodnější, než placení servisních prohlídek jednotlivě
  • pokud je na nový vůz poskytnuta procentuální sleva (např. ZTP, zaměstnanec s nárokem na slevu, velkoodběratel) je stejná sleva poskytnuta i na ŠKODA předplacený servis
  • po dobu 5 let nemusíte řešit potenciální zvýšení cen náhradních dílů a cen za práci

KOLIK ŠKODA PŘEDPLACENÝ SERVIS STOJÍ?

CENÍK ŠPS