ŠKODA CONNECT

Jedná se o soubor služeb poskytovaných společností ŠKODA AUTO. ŠKODA CONNECT zahrnuje vzdálený přístup k vozidlu, připojení vozidla k internetu, ale také nouzové volání v případě nehody.

Tísňové volání

Pokud se stane dopravní nehoda, vozidlo samo přivolá pomoc. Jedná se o automatickou funkci, která odesílá informaci o dopravní nehodě, čímž přivolá záchranné složky, v případě, že budete projíždět


Care Connect

Care connect nabízí vzdálený přistup k vozidlu, pomocí mobilní aplikace můžete najít poslední pozici zaparkovaného vozidla na mapě, nebo si vozidlo rozhoukat a rozblikat, aby se snadněji našlo. Aplikace nabízí také statistiky jízd, dojezd vozidla a upozorňuje na blížící se garanční servis. Součástí balíčku je také funkce Proaktivního servisu, která umožňuje nastavení domovského servisu, aby Vás mohl kontaktovat servisní poradce a domluvil návštěvu servisu.


Infotainment Online

Díky připojení k internetu získáte informace o palivu na čerpacích stanicích, o počasí v místě, kde se nacházíte, nebo v cílové destinaci, včetně snímků z meteoradaru. Dále je možné importovat trasu, kterou si připravíte v pohodlí domova a mnoho dalšího.

PORTÁL ŠKODA CONNECT

Pro přístup k nastavení a správě systému využijete portál ŠKODA CONNECT, který je přístupný přes webový prohlížeč. Druhou možností je využití aplikace ŠKODA CONNECT v chytrém telefonu. Pro aktivaci služby je nutné provézt registraci a aktivaci služby. Manuál pro aktivaci a registraci naleznete zde.